Menlo_Menlopark_Hokkie

Seunshokkie Uitslae 2017

Liga vs Waterkloof:

o/14A: Menlo 0-2

o/14B: Menlo 0-4

o/16A: Menlo 2-3

o/16B: Menlo 2-0

1stes: Menlo 3-0

2des : Menlo 3-1

 

3des : Menlo 3-0

 

Liga vs Eldoraigne:

14A wen 3-1

16A wen 7-0

18A wen 13-0

16B wen 16-0

 

Liga vs Zwartkop

14A wen 4-0

16A wen 10-0

18A wen 7-0

 

Liga vs Garsfontein:

o/14A vrl 2-0

o/14B gelykop 1-1

 

o/16A wen 2-1

o/16B wen 2-0

o/16C gelykop 0-0

 

1stes wen 4-0

2des  wen 2-0

 

Die volgende hokkieseuns is ingesluit in Gauteng Noord spanne wat deelnaam aan IPT’s gedurende die Julie-vakansie.  Baie geluk.  Ons is baie trots op julle

 

o/14A:

Christian Schutte 

Christiaan Daniels 

 

o/16A:

Stephan Kruger 

 

o/16B:

Waldo Botha 

Kellogs  Ngoaga

Sam Mbayane

Eduard van der Walt 

Michael van Niekerk 

 

o/18B:

Hans Peter Fechter 

 

 

A-spanne teen Boys High 

o/14A verloor 2-3

o/16A verloor 0-1

Eerstespan gelykop 2-2

 

B-spanne teen Affies:

o/14B verloor 1-5

o/16B verloor 1-3

o/18B gelykop 2-2

 

C-spanne teen Affies:

o/16C wen 9-1

o/18C wen 1-0

 

 

Tuks-reeks finaal:

o/14A wen 5-2 (eindig 7de)

o/16A wen 2-0 (wenners) 

o/18A verloor 3-2 (eindig 2de) 

 

Liga vs Affies:

o/14A Menlo wen 1-0

o/16A Menlo gelyk 0-0

 

1stes Menlo wen 2-1

 

Vriendskaplik vs Potch Gim:

O/14A 0-2  

O/14B 1-3 

 

O/16A 3-1

O/16B 5-0 

 

1ste span 5-1 

 

2de span 3-0 

 

 

TuksSkole-reeks: Semifinaal

O/16A wen 2-1 (Nelspruit)

1stes Wen 3-2 (Nelspruit)

 

Posisie 5-8

O/14A verloor 2-1 (Nelspruit)

 

Toeruitslae:

O/14A Seuns – Westville Boys                                                     

 

O/14B Seuns – Tuks Kliniek

Speel 4, verloor 4

 

O/16A Seuns – Rondebosch Boys Festival

Speel 6, wen 3, verloor 3

 

O/16B Seuns – Menlo Toernooi

Speel 11, wen 1, gelykop 4

 

1ste Seuns – K.E.S Festival

Speel 5, wen 2

 

2de Seuns - Tuks Kliniek

Speel 5, wen 3, gelykop 2

Wen die toernooi

- Pierre du Toit (speler van die toernooi)

- Tiaan van Diemen (Doelwagter van die toernooi)

 

Ligawedstryde:

o/14B Menlo vs o/14A Southdowns:  Menlo verloor 0-2

o/16B Menlo vs o/16A Southdowns:  Menlo verloor 0-1

o/18B Menlo vs o/18A SOuthdowns:  Menlo wen 2-0

o/16C Menlo vs o/16A FH Odendaal:  Menlo wen 5-0

o/18C Menlo vs o/18A FH Odendaal:  Menlo verloor 1-2 

 

Tuksreeks vs Kemptonpark:

o/14A Menlo wen 10-1

o/16A Menlo wen 9-0

1stes Menlo wen 11-0

 

Tuksreeks vs Transvalia:

O/14A Menlo wen 1-0

O/16A Menlo wen 3-0

1stes Menlo wen 2-1