Menlo_Menlopark_Netbal

Netbal Uitslae 2018

SA's:

Menlo-netbal! Menlo wen die SA-skole netbaltoernooi in JHB. Dit was waarlik 'n toonbeeld van uitsonderlike spangees, deursettingsvermoë, vaardigheid en fiksheid. As verdedigende kampioene is Menlo weer gekroon as die beste skolenetbal-span in Suid-Afrika. Lucy Strydom word aangewys as die waardevolste speler van die toernooi! Hierdie span lig die trofee vir die 5de keer (van o/14 af). Menlo is trots op die manier waarop met totale vreugde deelgeneem is. Net die pragtige gesindheid het die spel oortref!

Coke-toernooi:

Coke-toernooi

 

o/14

Menlo 16 - Upington 8

Menlo 15 - Marais Viljoen 9

Menlo 24 - Lichtenburg 2

Menlo 15 - Ben Vorster 8

 

o/15

Menlo18 - Ben Vorster 7

Menlo 13 - Upington 13

Menlo 12 - Helpmekaar 15

Menlo 9 - Gimnasium 19

 

o/16

Menlo 14 - KHS 11

Menlo 12 - Marais Viljoen 13

Menlo 8 - Ben Vorster 7

Menlo 15 - Gimnasium 8

Poel wenners

 

o/17

Menlo 10 - Gimnasium 13

Menlo 15 - Marais Viljoen 12

Menlo 10 - Ben Vorster 20

 

o/19

Menlo 38 - Upington 11

Menlo 23 - Marais Viljoen 22

Menlo 30 - Gimnasium 21

Menlo 50 - Ben Vorster 13

Poel wenners

 

Gauteng Netbal Kampioenskap (GSS) 

Die spanne het die volgende plekke behaal:

o/19 - Eerste plek, o/17 -  5de plek, o/16 - 2de plek, o/14  - 4de plek. 

 

Al Menlo se A-spanne dring deur na die Suid-Afrikaanse Kampioenskap wat in Julie sal plaasvind.

 

 

Liga vs Waterkloof:

o/14A: Menlo 24; Waterkloof 23 wen

o/14B: Menlo 24; Waterkloof 11 wen

o/14C: Menlo 27; Waterkloof 11 wen

o/14D: Menlo 42; Waterkloof 3 wen

o/14E: Menlo 18; Waterkloof o/14C 16 wen

o/14F: Menlo 10; Waterkloof o/14D 22 verloor

 

o/15A: Menlo 24; Waterkloof 16 wen

o/15B: Menlo 23; Waterkloof 18 wen

o/15C: Menlo 19; Waterkloof 9 wen

o/15D: Menlo 21; Waterkloof 14 wen 

 

o/16A: Menlo 17; Waterkloof 13 wen

o/16B: Menlo 23; Waterkloof 18 wen

o/16C: Menlo 21; Waterkloof 8 wen

o/16D: Menlo 13; Waterkloof 11 wen

 

o/17A: Menlo 28; Waterkloof 34 verloor

o/17B: Menlo 21; Waterkloof 22 verloor

 

o/19A: Menlo 38; Waterkloof 30 wen

o/19B: Menlo 16; Waterkloof 37 verloor

o/19C: Menlo 15; Waterkloof 21 verloor

o/19D: Menlo 18; Waterkloof 20 verloor

 

Liga vs Garsfontein:

O/14A  23-21

O/14B  29-13

O/14C  33-12

O/14D  38-4

 

O/15A 24-20

O/15B 19-25

O/15C 23-9

O/15D 24-11

 

O/16A  29-9

O/16B  27-14

O/16C  46-3

O/16D  28-1

 

O/17A 14-32

O/17B 12-23

 

O/19A  27-23

O/19B  28-18

O/19C  21-11

O/19D  16-19

Liga vs AHMP:

O/14A 20 26 

O/14B 26-20 

O/14C 22-24 

O/14D 23-18

 

O/15A 17-22

O/15B 29-20 

O/15C 27-14

O/15D 4-39 

 

O/16A 24-21

O/16B 11-14 

O/16C 11-18 

O/16D 13-7 

 

O/17A 34-12 

O/17B 9-21

 

O/19A 26-22

O/19B 13-40 

O/19C 17-18 

O/19D 12-29

 

Vriendskaplike netbalwedstryde teen Ben Vorster

 

o/14 A wen 24 - 16

o/14 C wen 30 - 13

o/15 A wen 25 - 18

o/15 C wen 39 - 11

o/16 A vlr 10 - 19

o/16 C wen 22 - 9

o/17 A vlr 15 - 31

3des wen 16 -13

Ontwikkelings oefengroep verloor 29 -39 teen o/19 A

 

Tuksreeks finale:

Goue medaljes: o/14A;  o/15B;  o/16B;  o/18A

Silwer medaljes: o/14B;  o/15A;  o/17B;  o/19B 

4de plek: o/16A; o/17A

Menlo-Netbal is Tuksreeks wenners

 

Wildeklawer Netbaltoernooi uitslae:

Menlo 30 - 19 Ben Vorster

Menlo 32 - 18 MHS Paarl

Menlo 27 - 16 Diamantveld

Menlo 27 - 21 HTS Middelburg

Menlo 32 - 12 Waterkloof

Menlo 20 - 24 AHMP (semi-finaal)

Menlo 27 - 18 HMS Paarl

Menlopark Eerstespan wen Brons

 

Tuksreeks vs EG Jansen: 

o/14A: Menlo 24 EG Jansen 12

o/14B: Menlo 37 EG Jansen 7

o/15A: Menlo 18 EG Jansen 11

o/15B: Menlo 26 EG Jansen 16

o/16A: Menlo 30 EG Jansen 10

o/16B: Menlo 28 EG Jansen 12

o/17A: Menlo 40 EG Jansen 11

o/17B: Menlo 39 EG Jansen 1

o/18A: Menlo 49 EG Jansen 11

o/18B: Menlo 53 EG Jansen 9 

Toeruitslae

 

Tuksreeks vs Nelspruit

o/14A wen 28 – 19

o/14B wen 25 – 7

o/14C wen 34 – 3

o/14D wen 28 – 4

o/15A wen 33 – 27

o/15B wen 13 – 5

o/15C wen 31 – 4

o/16A wen 27 – 17

o/16B wen 26 – 19

o/16C wen 36 – 6

o/17A vrl 19 – 25

o/17B wen 28 – 13

1ste  wen 38 – 24

2des  wen 28 – 8

 

Tuksreeks vs Rustenburg

o/14A wen 17-13

o/14B wen 20-16

o/14C wen 31-7

o/15A wen 37-8

o/15B wen 30-5

o/15C wen 32-4

o/16A glk 26-26

o/16B wen 28-5

o/16C wen 37-2

o/17A wen 20-18

o/17B wen 19-12

o/18B wen 22-21

o/18A wen 39-28