Menlo-Menlopark_Hokkie

Dogtershokkie Uitslae 2018

Liga vs Affies:

 

O/14A wen 2-1

O/14B verloor 0-1

O/14C gelykop 0-0

 

O/15A wen 4-1

O/15B verloor 0-2

O/15C verloor 0-1

 

O/16A wen 4-0

O/16B wen 4-0

O/16C wen 6-0

 

1st wen 3-0

2nd verloor 1-4

3rd verloor 0-1

 

Liga vs Waterkloof:

O/14A wen 1-0

O/14B gelykop 0-0

O/14C gelykop 0-0

 

O/15A wen 4-1

O/15B wen 1-0

O/15C gelykop 0-0

 

O/16A wen 5-0

O/16B wen 3-0

O/16C verloor 0-4

 

1ste wen 5-1

2de wen 4-2

3de verloor 5-1

 

Liga vs Garsfontein:

O/14A 0-1 (verloor)

O/14B 0-1 (verloor)

O/14C 0-0 (gelykop)

 

O/15A 2-1 (wen)

O/15B 1-1 (gelykop)

O/15C 0-0 (gelykop)

 

O/16A 2-0 (wen)

O/16B 4-0 (wen)

O/16C 1-0 (wen)

 

1st 3-0 (wen)

2de 1-0 (wen)

3de 5-2 (wen)

4de 2-0 (wen)

 

Liga vs PGHS

 

O/14A wen 9-0

O/14B wen 3-0

O/14C wen 5-0

 

O/15A wen 7-0

O/15B wen 5-0

O/15C wen 1-0

 

O/16A wen 6-0

O/16B wen 11-0

 

1ste wen 8-0

2de wen 6-1

3de wen 5-0

 

Menlo Dogters vs Midstream Dogters

 O/14A wen 1-0

O/14B wen 2-0

O/14C wen 4-0

 

O/15A wen 2-0

O/15B wen 2-0

O/15C

 

O/16A wen 4-1

O/16B wen 5-0

O/16C wen 6-0

 

1st wen 7-0

2de wen 5-0

 

3de verloor 2-3

 

Tuksreeks finale:

O/14A vs Garsfontein verloor 0-1 (2de)

O/14B vs Pietersburg wen 6-1 (1ste)

 

O/15A vs Pietersburg verloor 0-2 (2de)

O/15B vs Garsfontein gelykop 1-1 (Deel 1ste)

 

O/16A vs Garsfontein verloor 0-1 (2de)

O/16B vs Garsfontein wen 3-0 (1ste)

 

1st vs Garsfontein wen 1-0 (1ste)

2de vs Monument wen 2-1 (1ste)

 

Tuksreeks vs EG Jansen:

o/14A: Menlo 1 EG Jansen 0

o/14B: Menlo 1 EG Jansen 0

o/15A: Menlo 5 EG Jansen 0

o/15B: Menlo 6 EG Jansen 0

o/16A: Menlo 9 EG Jansen 0

o/16B: Menlo 10 EG Jansen 0

1ste : Menlo 8 EG Jansen 1

2de  : Menlo 7 EG Jansen 0

Toeruitslae:

O/14B Dogters: Tuks Kliniek

Wen 2 uit 4

1-3 vs HTS Witbank

0-1 vs DSG

3-1 vs Hennopspark o/13A

2-0 vs DSG o/13A

 

O/15A Dogters: Menlo o/16 Hokkiefees

Verloor met penalties in die Semis 

Verloor teen Pietersburg en eindig 4de

2-2 vs Eunice

1-1 vs Nelspruit

2-0 vs Cornwall

3-0 vs Menlo o/16B

1-0 vs Lichtenburg

1-0 vs Noordheuwel

1-1 vs Pietersburg

3-0 vs Secunda

2-0 vs Helpmekaar

0-2 vs Pietersburg

 

O/16A Dogters 

6-2 vs Nelspruit

 

O/16B Dogters: Menlo O/16 Hokkiefees

Eindig 5de by die toernooi

4-0 vs Helpmekaar

2-0 vs Noordheuwel

0-1 vs Pietersburg

2-0 vs Cornwall

0-0 vs Lichtenburg

2-0 vs Secunda

0-2 vs Eunice

0-3 vs Menlo o/15A

0-0 vs Nelspruit o/15A

 

2de Span Dogters: Pukke Kliniek

Wen 5 uit 6

2-0 vs Marais Viljoen

4-0 vs Brandwag

5-0 vs Oosterlig

4-0 vs Duineveld

0-0 vs Kroonstad

4-0 vs Sutherland

 

1ste Span Dogters: St.Stithians Fees

Wen 5 uit 5

3-0 vs Epworth, 8-2 vs Kingswood, 4-2 vs DSG Grahamstown, 4-2 vs Voortrekker, 3-0 vs Springfield

 

St. Marys Waverly Festival

Speel 12, eindig 7 (6 plekke beter as lasjaar)

1-0 vs St.Andrews, 1-0 vs Framlingham, 3-0 vs Penryn, 0-0 vs Paarl Girls High, 1-0 vs St.Annes, 2-2 vs Hershell, 1-0 vs St.Marys Waverly Festival, 1-1 vs Clarendon, 0-1 vs Collegiate, 1-0 vs St.Marys Waverly, 1-1 vs Paarl Gim, 2-2 vs Eunice

 

 

Roedean o/14-Hokkiefees:

Poelwedstryde:

Wen St Peter's 2-0

Wen Holy Rosary 5-0

Wen De La Salle 3-0

Vrl Hershel 0-1

 

Uitspeel:

Wen Brescia House 1-0

 

Kwart:

Wen Eunice 3-1

 

Semi:

Wen Roedean 2-0

 

Finaal:

Wen Hershel 2-1

 

Tuksreeks vs Nelspruit

O/14A wen 1-0

O/14B wen 5-1

O/15A wen 5-1

O/15B wen 4-0

O/16B wen 6-2

1ste  wen 5-1

2de   wen 3-0

 

Tuksreeks vs Rustenburg

O/14A - wen 4-0

O/14B - wen 7-0

O/15A - wen 7-0

O/15B - wen 10-0

O/16A - wen 7-0

O/16B - wen 12-0

1ste - wen 11-0

2de - wen 11-0